Marko Perković Thompson čestitao je Vatrenima na pobjedi protiv Paname.
Hrvatska nogometna reprezentacija ostvarila je prvu pobjedu na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu. Izabranici Zlatka Dalića pogotkom Ante Budimira pobijedili su ekipu iz Paname 1:0, čime su ostavili šansu za prolazak u iduću fazu natjecanja. Iako se utakmica odvijala iza ponoći po srednjoeuropskoj vremenskoj zoni, brojni navijači u Hrvatskoj ipak nisu propustili priliku i pratili su Vatrene.
3 vijesti o kojima se priča
Među njima je bio i Marko Perković Thompson, koji je među prvima javno čestitao Dalićevim izabranicima. Glazbenik se oglasio na Instagramu gdje je podijelio fotografiju slavljenika u kockastim dresovima.
Galerija
Pogledaji ovo
Uz objavu je odabrao svoju pjesmu "Lijepa li si", jednu od najprepoznatljivijih domoljubnih pjesama u Hrvatskoj, koja je godinama nezaobilazan dio sportskih slavlja i okupljanja navijača, a na fotografiji se vide hrvatski reprezentativci kako slave pogodak.
Objavu je dodatno upotpunio emotikonima hrvatske zastave i srca, jasno dajući do znanja koliko ga je razveselio novi uspjeh Vatrenih.
Nije to prvi put da Thompson javno podržava hrvatske sportaše. Njegove pjesme već desetljećima prate najveće uspjehe hrvatskog sporta, a "Lijepa li si" posebno je povezana s trenucima nacionalnog ponosa i zajedništva.
Thompson se javio i uoči utakmice, o čemu više čitajte OVDJE.
Senidah otvorila dušu u podcastu "Nema labavo by IN Magazin": Progovorila o obitelji, ljubavi i koncertu u Areni Zagreb!
1/12 >>
Pogledaji ovu galeriju
1/8 >>
Pogledaji ovu galeriju
Pogledaji ovo
Pogledaji ovo
Za izradu članka dijelom je korištena i umjetna inteligencija, uz nadzor i završnu obradu redakcije portala.








