''panama pod nama pada sad''

Kako hit Nene Belana zvuči u navijačkoj verziji?

Luka Bulić Luka Bulić Foto: Instagram

Nakon što je prošlog tjedna navijače zagrijala Bullhitom nastalim na melodiju velikog hita Jasmina Stavrosa "Dao bi' sto Amerika", Antena Zagreb nastavlja navijačku tradiciju i uoči večerašnjeg dvoboja Hrvatske i Paname predstavlja novu glazbenu parodiju.

SVI ČITAJU OVO

Omogući obavijesti i budi uvijek u toku

IMAMO JOŠ NA OVU TEMU
 
Pretraži

Omogući obavijesti
i budi uvijek u toku

Obavijesti uključene