Tisuće hrvatskih navijača preplavile su ulice Toronta, a među onima koje je prizor posebno dirnuo bila je i Sandra Perković, koja je emotivnim objavama pokazala koliko joj znači hrvatska zajednica u gradu njezina djetinjstva.
Sandra Perković, supruga Marka Perkovića Thompsona, podijelila je na društvenim mrežama snimke nezaboravne atmosfere u Dallasu uoči utakmice hrvatske nogometne reprezentacije.
3 vijesti o kojima se priča
Uz objavu je poslala i emotivnu poruku, jasno dajući do znanja koliko je vežu uspomene na kanadsku metropolu u kojoj je odrasla, ali i na hrvatsku zajednicu koja daleko od domovine stvara posebno navijačko ozračje.
''Ooo šta bih voljela tamo biti, a još kad budu utakmice u Torontu, di sam odrasla... lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti'', napisala je.
Pogledaji ovo
Za Sandru, koja je rođena i odrasla u Kanadi, zajedništvo hrvatske dijaspore u Torontu ima posebno značenje. Upravo zato prizori hrvatskih zastava, pjesme i zajedničkog slavlja bude snažne emocije i osjećaj povezanosti s domovinom.
Podsjetimo, Marko Perković Thompson upoznao je svoju buduću suprugu početkom 2000-ih godina upravo u Torontu. Sandra je tada sasvim slučajno posjetila jedan od njegovih koncerata, a nakon nastupa prišla mu je i zamolila ga za zajedničku fotografiju. Njihovo poznanstvo ubrzo je preraslo u ljubav, a pjevač je nakon povratka s turneje prijateljima povjerio kako je upravo Sandra žena njegova života.
Galerija
Pogledaji ovo
Senidah otvorila dušu u podcastu "Nema labavo by IN Magazin": Progovorila o obitelji, ljubavi i koncertu u Areni Zagreb!
1/20 >>
Pogledaji ovu galeriju
1/23 >>
Pogledaji ovu galeriju








