nakon MET-a

FOTO Zabranjeni selfiji poharali društvene mreže

showbuzz not found showbuzz not found Foto: DNEVNIK.hr

Iako je pravilo Anne Wintoru bilo da nema selfija na MET gala večeri, slave face ipak nisu mogle odoljeti.

MET Gala jedan je od najprestižnijih modnih partija, a svjetske zvijezde nisu propustile priliku pokazati se u najboljem i najkreativnijem svijetlu – o mnogim izazovnim kombinacijama i dalje se priča, no više se raspravlja o pravilu koje je nametnula sama organizatorica partija i urednica američkog Voguea Anna Wintour.

Pogledaj i ovo Blake Lively i Ryan Reynolds Zlatno doba New Yorka! Met Gala nakon dvije godine okupio najveće zvijezde, evo tko je jedva dočekao pojaviti se na najiščekivanijem crvenom tepihu!

Pogled iza objektiva: Evo što su zvijezde snimile na MET Gala večeri

 

This is everything #METgala

A photo posted by Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) on


Naime, ona je zabranila snimanje selfija no mnoge zvijezde nisu mogle odoljeti pa su 'zabranjeni selfiji' preplavili njihove profile.

MET Gala 2015: Kim Kardashian zaboravila je da smo svi vidjeli – Beyonce

Izgleda da im je bilo jako zabavno, pogledajte najbolje: 

 

 

From the inside looking out! .......,#unapolgeticbitches

A photo posted by Madonna (@madonna) on

 

OP glam squad! @lindavillalobos @ventura_sheri #ScandalFinaleSunday

A photo posted by Kerry Washington (@kerrywashington) on

 

@ritaora fucking bubzyyyyy

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

Me and the queen

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

Met Gala with @theMarcJacobs and Cher!!!!

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

#MetBall2015. Family.

A photo posted by Lenny Kravitz (@lennykravitz) on

 

last night with a purple unicorn and a booty

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on

 

ABOUT LAST NIGHT. @IThurman @versace_official @JLo @LadyGaga #MetByTestino #MetGala @VogueMagazine

A photo posted by MARIO TESTINO (@mariotestino) on

DNEVNIK.hr SHOWBUZZ pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook  

SVI ČITAJU OVO
Povezane teme

Još lakše do najnovijih vijesti o poznatima.

Prati showbuzz.hr na DNEVNIK.hr aplikaciji. Preuzmi odmah!

Omogući obavijesti i budi uvijek u toku

IMAMO JOŠ NA OVU TEMU
Prikaži još
na instagramu POSJETI NAS
Pretraži

Omogući obavijesti
i budi uvijek u toku

Obavijesti uključene