Danijel Subašić i Mario Mandžukić nisu mirovali ni nakon utakmice. Slavlje se nastavilo i nakon odlaska s terena, a nastavilo se s ekipom iz našeg stožera.Dečki su svoje dobro raspoloženje podijelili i s team menadžericom Ivom Olivari.Danijel, Mario i Iva snimali su selfije. Suba je tom prigodim napućio usta, a Mandžo se namrštio.