Novak Đoković posljednje dane prije početka Wimbledona provodi opušteno. Srpski tenisač pojavio se na koncertu Bad Bunnyja u Londonu, gdje se susreo i fotografirao s popularnim glazbenikom.
Dok se priprema za početak Wimbledona, Novak Đoković napravio je kratku pauzu od teniskih obaveza i večer proveo na koncertu Bad Bunnyja u Londonu.
3 vijesti o kojima se priča
Srpski tenisač bio je među publikom na prvom nastupu portorikanske glazbene zvijezde u britanskoj prijestolnici, a na društvenim mrežama podijelio je i zajedničku fotografiju s pjevačem.
Prema pisanju stranih medija, Đoković se nije zadržao samo na fotografiranju. Navodno je tijekom koncerta uživao u atmosferi, zaplesao uz latino ritmove i dobro se zabavio prije početka jednog od najvažnijih Grand Slam turnira u sezoni.
Pogledaji ovo
Podsjetimo, nedavno je Novak Đoković oduševio suprugu Jelenu romantičnim iznenađenjem za njezin 40. rođendan. Više pročitajte OVDJE.
Galerija
Pogledaji ovo
Senidah otvorila dušu u podcastu "Nema labavo by IN Magazin": Progovorila o obitelji, ljubavi i koncertu u Areni Zagreb!
1/15 >>
Pogledaji ovu galeriju
1/14 >>
Pogledaji ovu galeriju








