Hvalevrijedna akcija
Tony u akciji 'Stop maltretiranju': 'Nekad je bilo lakše biti dijete'
Piše S.K. ,
25.10.2012
@ 15:09
Clubzone
showbuzz
Foto: DNEVNIK.hr
Prvi dan akcije Glazbom reci 'Stop maltretiranju' obilježio je nastup posjet Tonyja Cetinskog OŠ. S.S. Kranjčević u Zagrebu.
"Preuzimam odgovornost"
Oglasila se supruga Tonyja Cetinskog nakon otkazanog koncerta u Novom Sadu: "Odluka je bila moja..."
ogromna tragedija
Preminula je zvijezda turske serije Mostovi života, samo dan prije proslavila je 35. rođendan
dolazi u arenu zagreb!
Znate li s kojim je folkerom Modrić dobar prijatelj? ''Luka je moj brat, želim im od srca da pobijede''
odgodio koncerte
Alen Vitasović završio u bolnici, evo u kakvom je stanju: "Jedva sam ostao živ"
Prozujite s nama kroz sve showbizz vijesti dana – Lajkajte Showbuzz!
Kao ambasador akcije Tony se akciji odazvao već treću godinu zaredom pa je tako imao čast otvoriti turneju po zagrebačkim školama.
>> Tko još ne zna za Gangnam?! I Tony je zaplesao!
U Kranječevićevoj su ga dočekala tri četvrta razreda. Osim što su se oboružali mobitelima i fotoaparatima mališani su za Tonyja imali i pregršt pitanja. On im je udijelio jednako mnogo savjeta, o tome kako međusobne sukobe i nesuglasice moraju rješavati razgovorom i poljupcima. Priznao je kako je nekdada bilo puno lakše odrastiti i biti dijete.
VIDEO
DNEVNIK.hr pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook
Omogući obavijesti i budi uvijek u toku
OMOGUĆI OBAVIJESTI