'Definitivno najbolja atmosfera i publika koju smo doživjeli od svih dosadašnjih nastupa s Eltonom! Ovo je bio pravi šećer na kraju američke turneje! Čuli smo nebrojeno puta kako je publika u Madison Square Gardenu najbolja i kako je jednostavno neusporediva s bilo kojim drugim mjestom. Kada to osjetiš na svojoj koži, i kada 20 tisuća ljudi živi za svaku notu koju sviraš i ushićeno prati svaki tvoj pokret, to je onda nezaboravan osjećaj koji će još dugo, dugo trajati u nama! Jedva čekamo nastupiti ponovo večeras na istom mjestu te obećajemo još veći spektakl!', poručuju Stjepan i Luka koji će večerašnjim koncertom završiti ovogodišnju američku turneju.
Koncert koji će također sigurno ostati jedan od najdražih u karijeri je i onaj samostalni, održan u zagrebačkoj Areni 2012. godine.
No za naš slavni dvojac nema odmora jer čeka ih gust raspored koncerata u Europi! Već u petak, 06.12, nastupit će u Rusiji, 09.12. u Parizu, 13.12. u Stockholmu… Već su najavljeni i neki datumi za sljedeću godinu. U ožujku sljedeće godine 2CELLOS održat će niz koncerata u Japanu, od kojih su neki već i rasprodani!