Nakon velike pobjede Hrvatske nad Ganom, hrvatske reprezentativce na tribinama su dočekali njihovi najbliži. Zagrljaji, osmijesi i zajedničko slavlje obilježili su kraj još jedne uspješne večeri za Vatrene.
Hrvatska nogometna reprezentacija pobjedom 2:1 protiv Gane izborila je plasman u nokaut-fazu Svjetskog prvenstva. Nakon završetka susreta u Philadelphiji, slavlje se nastavilo na tribinama, gdje su hrvatske reprezentativce dočekali članovi njihovih obitelji koji su ih tijekom utakmice bodrili s tribina.
3 vijesti o kojima se priča
Posebno dirljiv trenutak priredio je napadač Petar Musa, koji je nakon utakmice vrijeme proveo sa svojim dvogodišnjim sinom Nikkijem. Na tribinama su mu se pridružili partnerica Laura Smudo i njihova obitelj, a u jednom trenutku došao ih je pozdraviti i kapetan Luka Modrić.
Pogledaji ovo
Obiteljsko slavlje nije zaobišlo ni Nikolu Moru, koji je nakon velike pobjede najviše vremena posvetio svojoj kćeri Zori. Lijepu večer sa svojim najbližima podijelio je i Luka Sučić, kojem su se pridružile sestre Helena i Martina. Među reprezentativcima koji su slavili s obiteljima bili su i Martin Baturina te Duje Ćaleta-Car.
Među reprezentativcima koji su nakon utakmice prvo potražili zagrljaj svojih najbližih bili su Nikola Vlašić i Andrej Kramarić. Emotivni obiteljski trenuci obilježili su završetak večeri, a osmijeha i zajedničkih fotografija nije nedostajalo.
Pogledaji ovo
Fotografije zagrljaja, osmijeha i zajedničkih trenutaka brzo su privukle pozornost navijača, koji su na društvenim mrežama komentirali kako su upravo ovakvi prizori najljepša nagrada nakon velike pobjede. Nakon napete utakmice, hrvatski reprezentativci pokazali su da su im najveća podrška upravo njihovi najbliži.
Senidah otvorila dušu u podcastu "Nema labavo by IN Magazin": Progovorila o obitelji, ljubavi i koncertu u Areni Zagreb!
1/31 >>
Pogledaji ovu galeriju
1/9 >>
Pogledaji ovu galeriju








