Fanovi Eurosonga komentiraju lelekice: "Najbolji nastup u povijesti Hrvatske!"
Nastup ansambla Lelek pratio se i na društvenim mrežama, na kojima se mogu pronaći raznoliki komentari.
Ansambl Lelek, koji ove godine predstavlja Hrvatsku s pjesmom "Andromeda", završio je svoj nastup na Eurosongu.
Inka Večerina Perušić, Judita Štorga, Marina Ramljak, Korina Olivia Rogić i Lara Brtan poslije izvedbe dobile su velike ovacije u bečkoj dvorani, a ukupni dojam je da Hrvati mogu biti zadovoljni predstavnicama.
Galerija
Da su ostavile dojam, pokazuju i komentari na društvenoj mreži X, na kojoj se mogu naći raznolike objave.
I dok neki već proglašavaju Hrvatice pobjednicama, neki su usporedili Lelek s likovima iz serije "Sluškinjina priča" ili dementorima iz serijala "Harry Potter".
Najzabavnije komentare možete pronaći u nastavku.
Više o voditeljima saznajte OVDJE.
Kako vam se svidio nastup Lelekica? Odgovorite u anketi OVDJE.
This browser does not support the video element.
1/21 >>
Pogledaj i ovo
1/30 >>
Pogledaj i ovo