Opušteni u šetnji
Progovorio o prekidu - 'Mi nismo prijatelji. Mi smo obitelj'
Piše D.D.N. ,
26.10.2013
@ 20:20
Celebrity
showbuzz
Foto: DNEVNIK.hr
Mnoge je šokirala vijest kako Orlando Bloom i Miranda Kerr više nisu zajedno. No, ovo dvoje bivših partnera i dalje su ostali u odličnim odnosima.
Teška vremena
Već sada imaju krizu u braku?
"baš mi je žao..."
Fanovi nisu skrivali zabrinutost nakon videa Mate Bulića: "Ne prepoznah čovjeka"
prepoznao ga i haris džinović
Ovaj mladić jedan je od najtraženijih harmonikaša u Hrvatskoj: ''Privilegija je raditi posao koji voliš''
''zgodna žena, ali...''
Ultrakratki kombinezon Jelene Rozge pokrenuo raspravu na društvenim mrežama
Glumac Orlando Bloom i bivši anđeo Victoria's Secret - Miranda Kerr , prošetali su danas New Yorkom sa svojim dvogodišnjim sinčićem Flynnom.
Na odlično raspoloženom paru ničim se nije moglo naslutiti kako je njihovoj ljubavi došao kraj kojega su službeno objavili prije dva dana. A taj kraj traje već neko vrijeme.
>> Orlando i Miranda više nisu zajedno!
Par navodno već mjesecima ne živi zajedno. Rastali su se u prijateljskim odnosima nakon šest godina veze i tri godine braka.
U prvoj izjavi za medije nekon objave da se rastaju, Orlando je za američki portal TMZ prokomentirao: 'Mi nismo prijatelji. Mi smo obitelj'.
DNEVNIK.hr SHOWBUZZ pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook
Omogući obavijesti i budi uvijek u toku
OMOGUĆI OBAVIJESTI