"Bila je to najizazovnija i najbolja godina istovremeno. Jako sam sretna što dijelim ovo putovanje s tobom. Sretna ti godišnjica, ljubavi", napisala je Anita uz objavu.
"Predivno čestitam godišnjicu, slatkići", "Neka ljubav cvjeta", "I dalje nesto najljepše što vidjeh. Sjećam se prošle godine u moru one tuge ova objava vaša me baš razveselila i razvedrila dan. Sretnu vam godišnjicu braka želim i neka svaka nadolazeća bude još sretnija!", napisali su joj u komentarima.
Za svoj najljepši dan Anita je bila odabrala romantičnu čipkastu haljinu dugih rukava i odgovorajuće cipele na petu, kosu je nosila raspuštenu, a Duncan je nosio tradicionalni škotski kilt.
Anita je bila u braku s Ivanom Veljačom s kojim se razvela nakon što su zajedno proveli dvije godine, a prije veze s Duncanom ljubila je glumca Ivana Hercega.