Kavalir Beckham! Zbog ovog prizora jasno je zašto je bivši nogometaš tiha patnja ženama diljem svijeta
David Beckham ovih je dana iz poznate londonske cvjećarnice izašao s raskošnim buketom u rukama.
David Beckham ponovno je privukao pažnju, no ovoga puta razlog nije nogomet ni glamurozni događaj. Bivši nogometaš snimljen je u londonskom Notting Hillu kako izlazi iz cvjećarnice s raskošnim buketom u rukama.
Posebnu pozornost privukao je jedan detalj – među cvijećem se nalazila i lavanda. Upravo je to potaknulo nagađanja obožavatelja da bi buket mogao biti namijenjen njegovoj supruzi Victoriji Beckham.
Takve su se pretpostavke pojavile nakon što je Victoria nedavno nosila haljinu u nijansi lavande na svečanosti na kojoj je David dobio svoju zvijezdu na Hollywood Walk of Fame. Je li riječ o simboličnoj gesti ili tek slučajnom odabiru cvijeća, poznato je samo Beckhamovima.
U posljednje vrijeme slavni je par često u fokusu medija i zbog navodnih obiteljskih nesuglasica koje se povezuju s njihovim najstarijim sinom Brooklynom i njegovom suprugom Nicolom Peltz. Iako se o tome mnogo piše, članovi obitelji nisu javno komentirali većinu nagađanja.
Više o navodnim problemima u obitelji Beckham pročitajte OVDJE.
Galerija
Senidah otvorila dušu u podcastu "Nema labavo by IN Magazin": Progovorila o obitelji, ljubavi i koncertu u Areni Zagreb!
This browser does not support the video element.
1/22 >>
Pogledaj i ovo
1/30 >>
Pogledaj i ovo