Franka Batelić stigla u Toronto: ''Počinje ludnica!''
Dok se Toronto puni navijačima iz cijelog svijeta, među njima je i Franka Batelić, koja je svojim pratiteljima već pokazala prve kadrove iz Kanade.
Franka Batelić stigla je u Toronto, a dolazak u najveći kanadski grad odmah je podijelila sa svojim pratiteljima na Instagramu. Pjevačica je prvo objavila fotografiju jednog od najpoznatijih simbola grada, impresivnog CN Towera, uz jednostavnu poruku: ''hej hej''.
Nekoliko sati kasnije pokazala je i navijačko raspoloženje. Pozirajući u hrvatskom dresu, nasmijana Franka poručila je: ''počinje ludnica! IDEMOOOOOO'', jasno dajući do znanja da je spremna za atmosferu koja ovih dana vlada među hrvatskim navijačima.
Prije samog dolaska u Toronto, Franka je pratiteljima otkrila i kako je preživjela dugi let. Tijekom putovanja koristila je hidratantne flastere za područje ispod očiju, a fotografiju iz zrakoplova popratila je šaljivom porukom o tome kako lakše podnosi višesatno putovanje.
Sudeći prema objavama, pjevačica je odlično raspoložena, a prve kadrove iz Kanade iskoristila je kako bi podijelila dio atmosfere sa svojim pratiteljima. Hoće li tijekom boravka otkriti još detalja i pokazati kako izgleda navijačka euforija iz Toronta, tek ćemo vidjeti.
Galerija
Senidah otvorila dušu u podcastu "Nema labavo by IN Magazin": Progovorila o obitelji, ljubavi i koncertu u Areni Zagreb!
This browser does not support the video element.
1/9 >>
Pogledaj i ovo
1/7 >>
Pogledaj i ovo