Razmaženi sin ju je napustio i otrčao ocu u Veliku Britaniju. Kraljicu popa teško što može slomiti, no ovo ju je, pišu tabloidi, potpuno uništilo. Otkako je njezin sin Rocco otišao ocu Guyju Ritchieju u London, Madonna ne prestaje plakati.
'Plače konstantno zbog ovog što se događa s Roccom', rekao je izvor blizak pjevačici. Zbog svega je jako tužna i stalno objavljuje fotografije svoje djece na Instagramu. Iako je sudac odredio da Rocco mora otići kući majci, mladić i dalje inzistira da ostane kod oca jer je on manje strog.
Naime, sve je puklo kada je Madonna Roccu zabranila da koristi mobitel jer ne uči dovoljno. Guy ovu situaciju koristi kako bi dobio skrbništvo nad sinom, no Madonna se ne da. Navodno je svemu nadodala i činjenica da se Madonnina starija kćerka Lourdes odselila zbog studiranja, pa je Rocco usamljeniji nego inače. Nedostaje mu njegova starija sestra, sa kojom je jako blizak.