Kolinda Grabar-Kitarović u sav glas pjevala i plesala s hrvatskim navijačima u Philadelphiji!
Bivša hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović ponovno je pokazala da je jedna od najomiljenijih osoba među hrvatskim navijačima.
Uoči utakmice hrvatske reprezentacije na Svjetskom prvenstvu, hrvatski navijači u Philadelphiji priredili su večer za pamćenje, a u središtu pozornosti našla se bivša hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović.
Dobro raspoložena Kolinda cijelu je večer provela među navijačima, fotografirala se s okupljenima, razgovarala s iseljenicima i ljubiteljima nogometa te se bez zadrške prepustila odličnoj atmosferi. Uz osmijeh na licu zaplesala je i zapjevala s hrvatskim navijačima, koji su je srdačno pozdravili i nagradili pljeskom.
Za glazbeni dio večeri bio je zadužen Steve Mesić Ludin, koji je svojim nastupom rasplesao prepunu dvoranu. Njegov repertoar domoljubnih i zabavnih hitova podigao je atmosferu do usijanja, a publika je od prve do posljednje pjesme pjevala uglas.
Dvoranom su se vijorile hrvatske zastave, dominirali su crveno-bijeli dresovi i kockice, a navijačka euforija bila je na vrhuncu uoči važnog nastupa Vatrenih. Brojni okupljeni iskoristili su priliku za zajedničke fotografije s Kolindom Grabar-Kitarović, koja je još jednom pokazala koliko uživa u druženju s hrvatskim navijačima gdje god se oni nalazili.
Senidah otvorila dušu u podcastu "Nema labavo by IN Magazin": Progovorila o obitelji, ljubavi i koncertu u Areni Zagreb!
This browser does not support the video element.
1/17 >>
Pogledaj i ovo
1/27 >>
Pogledaj i ovo