'Sretan sam što sam pronašao ljubav nakon štete do koje sam doveo'
Piše D.D.N.,
03.02.2013
@ 15:34
Celebritykomentari
showbuzzFoto: DNEVNIK.hr
Podijeli
Bivši pjevač Boyzona, Ronan Keating, priznao je kako smatra da je sretan što je uspio pronaći novu ljubav nakoj što je prevario ženu s kojom je bio u vezi 17 godina.
Nakon razvoda od Yvonne, majke svoje tri sina, 35-godišnji pjevač je počeo izlaziti s Australkom Storm Uechtritz koja se doselila u London kako bi živjela s njim.
'Nevjerojatno sam sretan što sam pronašao Storm nakon štete koju sam prouzročio', priznao je govoreći po prvi put o svojoj novoj ljubavi.
Otvorio se i po pitanju teških godina tijekom kojih je varao suprugu s plesačicom Francine Cornell, što je rezultiralo slomom njegova braka.
'U trenutku kad sam je pronašao bila mi je sve. Ona je jedna nevjerojatna i divna žena- veoma je simpatična', rekao je Ronan. 'No, Storm ne izvukla iz mračne rupe na svjetlo da napokon budem sretan. Divno je sresti nekog tko želi biti sa mnom za mene, a ne zbog toga tko sam ja', priznao je u intervjuu za britanske medije.
Ronan je upoznao Storm, koja je TV producent, u Australiji, dok je radio na X Factoru. Sad se ona preselila u London i zaposlila u showu 'The Voice' BBC1 televizije.