Jedan je i u navijačkom spotu Za Vatrenima u SAD stižu i oni: "Uzela sam dva naša dresa, nisu mi nešto ovaj put"
JESU LI TREBALI? Zašto nitko iz državnog vrha nije otišao u Drniš nakon ubojstva tinejdžera? "Ne želim to koristiti za slikanje..."