Ava Karabatić je u intervjuu za portal Opera 17 izjavila da želi biti uspješna mlada žena.
'Imam još jedan ispit na Filozofskom fakultetu, plus dvije godine Učiteljskog fakulteta. Mislim paralelno upisati Glumačku akademiju. Ja zaista rasturam kada se uhvatim knjige. Imam fotografsko pamćenje i jako sam sretna zbog toga. Htjela bih nastaviti s manekenstvom i svim ovim čim sam se bavila. Želim biti uspješna mlada žena koja je nezavisna od muškaraca, zadovoljna i s puno prijatelja', rekla je Ava.
'Volim sve u Beogradu, volim splavove, svoju prvu tetovažu napravila sam kod vas. Volim srpsku muziku i najviše volim Cecine pjesme. Uz nju, slušam Seku Aleksić, Željka Joksimovića, Samadržića, a volim i Karleušu', prepričala je Ava svoje dojmove o Srbiji.