Ideš!
Dobio milijardu dolara na Facebooku!
Piše T.H. ,
18.08.2011
@ 12:53
Celebrity
showbuzz
Foto: DNEVNIK.hr
Pjevač Bono Vox zahvaljujući kupljenim dionicama Facebooka zaradio je milijardu dolara!
Frontmen irske rock grupe U2, Bono Vox , napravio je mudar potez kad je prije dvije godine uložio novac u dionice Facebooka, jer mu je to donijelo zaradu od čak milijardu dolara!
šarmantni filip
Lana Jurčević podijelila rijetku fotografiju s partnerom, koji dolazi iz uspješne zagrebačke obitelji
''to je za mene nemoguće''
Enis Bešlagić o životu prije slave: ''Ne pamtim kad sam se okupao na nekoj javnoj plaži''
''pa krenimo...''
Zašto je Seve koncert održala s ručnikom na glavi? Jednoj osobi ova će priča ostati u posebnom sjećanju
Osim što je zaradio putem Facebooka, Bono je i zahvaljujući glazbenoj karijeri jedan od najbogatijih ljudi na svijetu.
Naime,s grupom U2, Bono je prema časopisu Forbes među najbogatijim glazbenicima svijeta i po zaradi premašuje Lady Gagu , Eltona Johna i Bon Jovija !
Samo u posljednjih godinu dana ovi glazbenici zaradili su nevjerojatnih 196 milijuna dolara! Stvarno zavidan iznos, zar ne?
Omogući obavijesti i budi uvijek u toku
OMOGUĆI OBAVIJESTI